O společnosti

Hlavní náplní podnikatelské činnosti společnosti ÚKLID-BONAR PRO s.r.o. je facility servis, úklidové a bezpečnostní služby a správa nemovitostí. Našich profesionálních služeb využívají především zákazníci z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních společností a státních institucí.

Společnost ÚKLID-BONAR PRO s.r.o., která je 15 let aktivní na českém a slovenském facility trhu, patří mezi přední facility společnosti, v jejímž portfoliu je celá řada úspěšně realizovaných projektů a služeb. Od založení v roce 1997 je ovládána výhradně českým kapitálem. Je řízena tuzemským managementem a postupně se vyprofilovala mezi jednu z předních facility společností České republiky.

Před realizací projektu a v jeho průběhu dbáme na splnění požadavků týkajících se ochrany životního prostředí i dodržování technických, kvalitativních a bezpečnostních standardů. Jsme držiteli

 • certifikátu systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009,
 • certifikátu systému environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005,
 • certifikátu systému ochrany zdraví a bezpečnosti při práci dle ČSN OHSAS 18001:2008 a
 • certifikátu systému managementu bezpečnosti informací v oboru dle ČSN ISO/IEC 27001:2006.

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, hospodářské komory, asociace bezpečnostních agentur, vlastníme Osvědčení podnikatele vydané NBÚ ČR, toto osvědčení umožňuje přístup k utajované informaci na stupeň utajení VYHRAZENÉ.

Společnost nezapomíná ani na svou společenskou odpovědnost, a proto dlouhodobě podporuje nejrůznější charitativní akce se zaměřením na zdravotnictví, kulturu a sport po celém území České republiky.

Proč si vybrat ÚKLID-BONAR PRO s.r.o.

Bonar PRO - Optimalizace, kvalita, efektivita

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, každou výzvu přijímáme jako úkol k zamyšlení a vyřešení. Hlavním cílem je být pro stávající i nové zákazníky důvěryhodným, kvalitním a spolehlivým partnerem, jenž umí dodat každé službě originálnost a optimalizaci.

Výsledkem je pak optimální a úsporný provoz objektů. Tím se zvyšuje nejen jejich momentální hodnota, ale i dlouhodobá životnost.

Co Vám nabízíme

 • profesionální přístup založený na znalosti problematiky dané činnosti
 • komplexní poradenství a konzultace
 • ke všem pracovním postupům, které je nutno v rámci služeb provádět, poskytujeme odborné informace včetně praktických ukázek ve firmě zákazníka
 • variabilní pracovní dobu; po domluvě se zákazníkem jsme schopni přizpůsobit se jeho časovým požadavkům
 • kvalitní práci – na požádání poskytneme reference
 • profesionály s doložitelnou kvalifikací a dlouholetou praxí
 • práce provádějí naši zaškolení zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem
 • dbáme na dobré personální zázemí našich pracovníků s cílem zajistit nízkou fluktuaci a stálý kvalifikovaný personál

Cílem společnosti ÚKLID-BONAR PRO s.r.o. je poskytovat co nejkvalitnější výkon sjednaných služeb a tím vytvořit pro svoje zákazníky co nejlepší image jejich firmy.

Devět závazných prvků systému řízení kvality u firmy ÚKLID-BONAR PRO s.r.o.